LogoFirma Interiér Žák se zabývá prodejem a pokládkou podlah, ale také prodejem dalšího interiérového sortimentu. Snažíme se našim zákazníkům, usnadnit orientaci v širokém sortimentu materiálů, jako jsou plovoucí podlahy, interiérové dveře a zárubně, schody, celoskleněné stěny, celoskleněné  dveře  a další položky, které neodmyslitelně do interiéru patří.

Firma Interiér Žák se prodejem a pokládkou podlah zabývá od roku 1996. Naší snahou je zákazníkovi pomoci orientovat se v širokém sortimentu materiálů jako jsou plovoucí podlahy, interiérové dveře a zárubně, schody, celoskleněné stěny, celoskleněné  dveře  a další položky, které neodmyslitelně do interiéru patří. Od roku 2009 se zabýváme prodejem izolačních materiálů.
Během dlouhého fungování naší firmy se můžeme opřít nejen o léta práce, ale i zkušenosti s různými materiály a technologií pokládky. O naši kvalitě svědčí řada spokojených zákazníků a realizovaných zakázek.
Přijďte se přesvědčit a navštivte nás v naší vzorkové prodejně kde Vám rádi s výběrem vhodného druhu podlahy pomůžeme. Konzultace a cenové nabídky poskytujeme zdarma i na místě pokládky podlahy. Rádi Vám pomůžeme s výběrem podlahy vhodné pro dané prostory s ohledem na účel a charakter místností a zajistíme profesionální pokládku dodávaných materiálů.
Rádi bychom Vás rovněž upozornili na prodej podlahových materiálů od renomovaných výrobců, za velmi příznivé ceny.
Při své práci se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám a požadavkům našich klientů. Veškeré projekty realizujeme za použití nejmodernějších technologií, čemuž odpovídá kvalita i celkový estetický dojem realizovaného interiéru.
Cílem je pro nás spokojený zákazník, který za svoje prostředky získá plně funkční a esteticky ucelený interiér. Zákazníkům poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a zaměření u Vás doma.

Naším zájmem je Vaše spokojenost a dobré reference na dodaný materiál i pokládku podlahy.